Rejestracja telefoniczna jest dostępna od 06:00 do 20:00 

mgr Klaudia Kamińska

Jestem absolwentką Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka. Pasjonuje mnie połączenie dietetyki z psychologią, co sprawia, że w pracy stosuję podejście psychodietetyczne. Pracuję zgodnie z najnowszymi wytycznymi i badaniami naukowymi z zakresu dietetyki i psychologii. Szukam z pacjentem rozwiązań, które wspierają zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Stawiam na zmianę nawyków żywieniowych oraz wprowadzania praktyk obniżających napięcie i stres. W codziennej pracy z pacjentem specjalizuję się w: 1. Szeroko pojętej profilaktyce dietetycznej – odchudzanie, żywienie kobiet w ciąży, laktacji, żywienie sportowców, żywienie dzieci i młodzieży, poprawa relacji z jedzeniem i ciałem. 2. Dietetyce Klinicznej – otyłość, insulinooporność, cukrzyca, niedokrwistość (anemia), nietolerancje pokarmowe, nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy, jelit. Prowadzę konsultacje w języku polskim. Serdecznie zapraszam!